Kołacz, Ligara i Współpracownicy – Kancelaria Prawna!

Kancelaria Kołacz, Ligara i Współpracownicy zajmuje się świadczeniem kompleksowej pomocy prawnej w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, pracowniczych i administracyjnych, a ponadto reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, jak też w ramach postępowań egzekucyjnych, upadłościowych, arbitrażowych oraz w postępowaniach przed organami administracji publicznej, w tym organami podatkowymi, we wszystkich instancjach.

zastepstwo

Mimo, iż Kancelaria specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, naszymi Klientami są również osoby indywidualne, które powierzają nam świadczenie pomocy prawnej dotyczącej problemów prawnych występujących w życiu codziennym, jak też organizacje należące do tzw. trzeciego sektora – stowarzyszenia i fundacje, korzystające ze wsparcia Kancelarii przy realizacji zadań mieszczących się w ramach ich celów statutowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabywanemu nie tylko w kancelariach prawnych, lecz również bezpośrednio w działach prawnych przedsiębiorców, znamy i rozumiemy potrzeby i specyfikę podmiotów działających w różnych sektorach życia gospodarczego. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksową obsługę procesów organizacyjnych i prawnych. Nie ograniczamy się jedynie do pomocy przy wyborze najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań – odpowiadających jego możliwościom, potrzebom i oczekiwaniom, lecz zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, rozmowach handlowych, pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a dzięki współpracy z wieloma partnerami mamy możliwość doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

Ważną rolę w działalności Kancelarii odgrywa nie tylko doświadczenie i wiedza praktyczna, lecz również zaplecze akademickie i działalność naukowa jej pracowników, dzięki którym zaoferować możemy naszym Klientom rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych, a przy tym swoistych i niestandardowych problemów prawnych.